Mūsų istorija

FLOATY.LT - tai PIRMOJI pripučiamų vandens žaislų internetinė parduotuvė Lietuvoje, turinti didžiausią pasirinkimą bei prienamą kainą kiekvienam.

Susikūrėme 2016 metų vasarą. Maloniai šildant pajūrio saulei, bei braškant nuo karščio įkaitusiam smėlui. Seniai svajojome ir nusprendėme, jog metas Lietuvai atnešti daugiau spalvų, šypsenų bei gerų emocijų.

 Įvairiausių spalvų, formų bei netikėčiausių struktūrų, žaismingi bei prabangūs vandens žaislai Jūsų vasaros dienoms suteiks dar daugiau džiaugsmo bei nepamirštamų akimirkų! FLOATY pripučiamus vandens žaislus galėsite pasiimti kartu ne tik prie  jūros, ežero, upės, baseino ar tvenkinio, jie puikiai papildys Jūsų šventes, vestuves, krikštynas ar gimtadienius kaip žaismingos ir originalios dekoracijos.

Mūsų misija

Pasirūpinome, jog Jus pasiektų tik geriausios kokybės, saugūs bei patvarūs gaminiai, kurie garantuoja, jog kiekviena minutė praleista su FLOATY būtų nepakartojama ir įstrigtų ilgam! 

Kas gali būti linksmiau už ananasų lenktynes? Arba nutrukgalvišką nuotykį su vienaragiu ieškant vaivorykštės? Turbūt tik ramus poilsis ant gulbės sparno skaičiuojant praplaukiančius debesis, arba saldus miegas ant šviežutėles spurgos... Nesvarbu kaip panaudosite FLOATY, pažadame, jog visos akimirkos bus TOBULOS!

Mūsų vizija

Gyvenimas turėtų būtų linksmas ir spontaniškas. Pasinerkite į nuotykių jūrą ir nors trumpam išlaisvinkite savo vidinį vaiką. Džiaukitės, krykštaukite, taškykitės ir visad atsiminkite- ši akimirka vienintelė- išnaudokite ją!